Author: n***9
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: Satisfied with the product
Màu sắc: trắng
Price: 107.400₫
Original Price: 113.000₫
| Material | Aluminum |
| Batteries Included | No |
| Color | White |
| Power Supply | Car Charger |
| Light Source | LED Lights |
| Type | Bulbs(LED) |
| Voltage | 12V |
| Power | 5W |
| Color Temperature | 6000K |
| Lumens | 2000LM |
| SKU | sq25032823160577744 |
Brand Name: S&D
Brand Page: https://m.shein.com.vn/Brands/SD-sc-0145514430.html
Quality: 839131 người đã nói rằng chất lượng rất tốt!
Author: n***9
Date:
Review: Satisfied with the product
Màu sắc: trắng
Author: r***h
Date:
Review: كتييير حلوين 🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰
Màu sắc: trắng
Author: s***b
Date:
Review: Nice material I like it alot good product
Màu sắc: trắng
Author: t***n
Date:
Review: Thanks, Shein! The quality is really good.
Màu sắc: trắng
Thanh toán của bạn tại SHEIN được bảo mật với các chứng nhận an ninh thanh toán toàn cầu
SHEIN không chia sẻ thông tin cá nhân của bạn với các bên thứ ba không liên kết. Tất cả thông tin và quyền riêng tư của bạn sẽ không bị xâm phạm